| Gabriel_Andrei_1999_A9r6 a întrebat:

Azi mi-am scapat telefonul pe jos S7 edge. si s-a spart sus intr-un colt. Prima data am crezut ca e doar folia sparta dar cand am ajus acasa si i-am dat folia jos am realizat ca ecranu e putin spart sus in dreapta doar ca ecranul nu mai raspunde ca inainte. Daca ma duc la service trebuie sa platesc si display ul si touch-ul? si cat m-ar putea costa la un service sigur sau sa merg la Vodafone sa mi-l faca la ei la service. nu am nici o idee. pls help

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Mergi unde crezi ca e mai sigur, nu stiu sigur daca o sa ai nevoie de alt display, dar sticla o cumperi