| IMS a întrebat:

Cand am intrat pe mess de pe mobil mi-au aparut toti cei din lista de mess in lista de contacte din telefon si i-am sters din lista de contacte si mi s-au sters si din cea de mess dc?:l

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

A fost activată sincronizarea mobilului cu alte conturi de messenger sau youtube, facebook. Așa am pățit și eu nu ai ce face... vezi să îți dezactivezi Sync-ul de pe mobil să numai faci așa altădată.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Prostia asta am facut-o si eu acum 2 ani. atunci m-am enervat si mi-au facut un ID nou laughing

Ti s-au sters pentru ca agenda telefonului era sincronizata cu lista din messenger, tot ce mai poti face este sa ii adaugi din nou in lista si cand te loghezi pe telefon sa dezactivezi sincronizarea (parca era o casuta bifata cand te logai prima data pe mess pe telefon).

| TestPetrut a răspuns:

laughing normal daca ai dat pe sincronizare happy nu mai incerca astawinking

| IMS explică:

Multumesclaughing