| Vasile2003 a întrebat:

Care credeți că este mai bun dintre Samsung Galaxy a 70 si Samsung Galaxy S9 +? Mă refer care dintre cele 2 au specificații mai bune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S9+ are funcţii avansate şi mai multe opţiuni decât A70. Totuşi, dacă vrei să ai o baterie bună, îţi recomand atunci A70.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu credem, ȘTIM că al 2-lea e mai tare, uită-te și tu măcar la preț

| Vasile2003 explică (pentru sierra1):

Nu m-am referit la preț... știu pretul si e irelevant. Mă refeream la specificațiile fiecaruia ..de exemplu a70 are bateria de 4500 mAh, iar s9 3500...fiecare având diferite plusuri și minusuri. Totuși și eu tind către S9+,dar am cerut o părere

| sierra1 a răspuns (pentru Vasile2003):

"știu pretul si e irelevant" - ia ce vrea mușchiul tău, eu am spus ce am avut de spus, mai sus

| gelu1970 a răspuns:

S9+ e net superior.