| R11z a întrebat:

Care e mai bun? Samsung Galaxy Ace plus sau Samsung Galaxy Ace 2? Alegeti din punct de vedere al jocurilor, vitezei pe net si al procesorului. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Samsung galaxy Ace 2 e mai bun
uite aici http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4397&idPhone2=4559
iar din punct de vedere al jocurilor poti vedea pe google play pentru ca are android
plz funda?

| R11z explică (pentru mnthseby):

Stii care e chestia? E ok ce ai zis tu dar pe site nu scrie daca suporta Adobe flash player! Daca imi spui si asta iti dau funda fiindca Adobe flash player se incadra in Internet, viteze de internet...

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Ace 2

| mnthseby a răspuns:

Pai din cate stiu eu pe android market se gaseste adoble flash player. Poti gasi pe youtube(Samsung galaxy ace 2 review romana) maii multe review-uri. Acolo arta tot ce vrei sa stii despre tel