| stefanalin25 a întrebat:

Hei TPU, ce reduceri vor fi la Samsung Galaxy S4 mini de Black Friday? Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Eu totusi zic sa-ti cumperi de la e-mag ca tot de acolo comand si eu produse, plus ca le poti returna in 30 de zile inapoi. Si vezi ca Black Friday la e-mag e in 22 noiembrie luna asta. Bafta la cumparaturiwinking

3 răspunsuri:
| sufletdeing3r a răspuns:

Asta nimeni nu va sti pana nu apare oferta pe internet. Avand in vedere ca acum e la un pret de 1.600 lei, de Black Friday ar putea fi vandut la vreo 1.200-1.300 lei. Sper ca te-am ajutat.

| stefanalin25 explică (pentru sufletdeing3r):

Multumesc pentru informare mai astept cateva raspunsuri si poate tie iti dau FUNDA in functie de celelalte raspunsuri.

| stefanalin25 explică (pentru sufletdeing3r):

De unde ar fi mai bine sa il iau de pe eMag sau de la Altex am vazut ca la Altex este putin mai ieftin decat pe Emag.

| sufletdeing3r a răspuns (pentru stefanalin25):

Eu totusi zic sa-ti cumperi de la e-mag ca tot de acolo comand si eu produse, plus ca le poti returna in 30 de zile inapoi. Si vezi ca Black Friday la e-mag e in 22 noiembrie luna asta. Bafta la cumparaturiwinking