| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Hei TPU.Ce telefon Samsung sa imi cumpar pana in 16 mil? A8 e bun?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E excelent dar mai așteaptă până de black friday - precis scade ceva din preț

| Bogdan70001 a răspuns:

Vad ca esti fata, inteleg sa vrei un telefon mai popular (Samsung sau iPhone), DAAAAR ca sa stii este un telefon in lume care a facut "ravagi" in lume avand specificatii de top la un pret EXTREM de mic, adica Pocophone F1 (si pe baza unor teste reiese ca este mai puternic si decat S9+ ). Deci la 1.600 lei poate te veii gandi la el...arata si destul de frumos, DAR daca tot vrei un Samsung mai bine iti iei un S8 SH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori A8 2018 ori S7