| Liviu0011 a întrebat:

Cine se pricepe la iphone? Am si eu o problema. Am 3gs si aseara la descarcat la 0% si azi de dim in 2h nu s-a incarcat deloc arata baterie pe rosu si asa ramane, nu se aprinde! Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

Buna, incearca sal bagi in pc si deschizi Itunes si vezi ce-ti zice, sau s-a stricat bateria, incearca sa vezi ceti zice itunes si daca nu dul la service
PS funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Incearca sa il duci la un service ceva. Alt sfat nu cred ca te-ar ajuta.