| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hei TPU
Cum imi pot schimba sunetul la apasarea tastelor pe telefon? Adica sa sune asa ca niste bule de apa cand se sparg sau nu-s tiu..altfel..la mine suna de parca ai tasta cu o masinarie de aia de scris scrisori :/
Exista aplicatii de descarcat sau o pot face din optiuni?
PS: Am telefon Utok 351D happy
Funda

2 răspunsuri:
| cgabudean a răspuns:

Pai, descarcati aplicatia "bule" si iti schimba tema si o sa ai exact ca si cand se sparg niste bule

| DeliiD a răspuns:

Da, poti descarca de pe magazin play :Tastatura Emoji si acolo ai mai multe setari pentru tastatura: design, modelul scrisului printre care si sunetul la atingerea tastaturii happy
Funda?