| Roxii33 a întrebat:

Daca am telefon Samsung Galaxy s3mini,am mesagerie vocala pe el? Si daca da, cum pot sa o activez?
Funda

3 răspunsuri:
| DavidGarrett a răspuns:

Fiecare cartela sim are mesagerie vocala (activata sau dezactivata), cand o cumperi e activata, nu conteaza telefonul happy

| Roxii33 explică (pentru DavidGarrett):

Pai si cum o folosesc? Adica trebuie sa-mi instalez ceva program?

| DavidGarrett a răspuns:

Sa o configurezi apelezi la un anumit numar, depinde de fiecare retea de telefonie mobila, nu stiu exact numarul (eu am O2 Germania.), scrie pe google, nu trebuie sa iti instalezi nimic