| unicorn342b a întrebat:

HEI TPU! Daca cineva ma suna si nu ii stiu numarul, cum pot face sa aflu cine ma suna sau care este numele persoanei? Nu cu nr privat

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este aproape imposibil.
Mare parte din utilizatorii telefoanelor folosesc cartele reincarcabile, anonime.
Doar numele celor care vorbesc cu abonament este cunoscut, dar nu pentru oamenii de rand.
Sunt putine companii de telefonie care au carti de telefoane sau baze de date accesibila publicului.

Ceea mai sigura modalitate e sa intrebi cine te suna.

1 răspuns:
| Pop_Tedi_2000 a răspuns:

Foloseste truecaller. e pe magazin play/appstore ce ai tu