| bobybogdan73 a întrebat:

Hei TPU... De ce nu imi mai pot schimba tonul de apel la telefon, il schimb din setări imi apare acolo ca e schimbat dar suna cu alt ton. Fundă cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

La tel meu e cam asa: din melodiile decarcate ma duc la ele si le setez ca ton de apel.Incearca si tu sa vezi daca merge.

2 răspunsuri:
| Vassii a răspuns:

Poate ai setat un ton de apel doar pentru o anumită persoană. Încearcă să suni de pe alt telefon sa vezi daca suna altfel...

| Alexandra1120 a răspuns:

Schimba telefonul