| Saskesai a întrebat:

Hei TPU

De ce nu pot edita numele unei melodii din telefon, nu gasesc editare sau asa ceva

App am telefon Allview p6 life

Fundita

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Telefonul nu iti permite sa faci aceste modificari, eventual poti sa schimbi numele cand conectezi un cablu de date, si schimbi numele cu ajutorul calculatorului.
Si eu am Allview x1 soul, si nu merge sa editez numele unei melodii, deci asa sunt programate in general telefoanele de la acesta marca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai rename, dea colo poti schimba numele unui fisier.

| horia2012 a răspuns:

Daca nu ai un File manager care ar trebui sa vina preinstalat, de genul "Astro", descarca-l si ai sa poti redenumi orice fisier.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metago.astro&hl=ro
copie linkul in browser sau cauta altul, dar asta e foarte bun.