| Saskesai a întrebat:

Hei TPU

De ce nu pot sa mut fotografiile dintr.un folder in altul?
Pe telefon

NU SA LE MUT PE CARD SAU ALTCEVA

Pur si simplu selectez fotografiile si imi da decat sa le sterg sau sa le distribui dar nu sa le si mut

Daca ma puteti ajuta, primiti funditaa

2 răspunsuri:
| V3lCr0 a răspuns:

Depinde ce telefon ai, dar in general daca nu merge asa cauta in marketul de aplicatii un program file manager.O sa mearga cu acela.

| deliabianca a răspuns:

Le selectezi si dupa trebuie sa ai intr.un colt in dreapta su si dai mutare la care iti va aparea cardul de memorie si telefonul... daca vrei sa le pui pe alt folder dai la telefon si iti va arata toate fisierele