| Saskesai a întrebat:

Hei TPU

De curand am sters toata memoria telefonului deoarece imi spunea ca nu are destula memorie desi eu aveam o gramada. Ei bine dupa ce am sters tot si de pe card, cand sa instalez o appicatie imi spune ca nu este destula memorie pe dispozitiv, desi e gol tot.
Si am spus sa.i dau un reset, si cand vreau sa fac asta imi scrie in koreanalaughing in loc de romana, la inceput imi scria in romana si acum coreana.

CE SE INTAMPLA CU TELEFONULL?

HELP, raspunsul care ma ajuta sa rezolv problema primeste funda!

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Ce telefon ai?
Opreste-l si da-i un hard reset daca ai un terminal android. dupa ce l-ai oprit, tine apasat in acelasi timp pe butoanele Power-Home-Volume Up. Bafta!