| PaunEver a întrebat:

De curand m-am decis sa imi cumpar un nou telefon. Inainte imi placea S3, dar acum optez pentru Note 3. Dati-mi cateva site-uri cu preturi mai ieftine a ambelor telefoane, dar de la magazine cunoscute (eMAG gen). Intrebari:
1.Ce alt telefon vi se pare ok?
2.Cine are unul dintre telefoanele mentionate de mine? Cum e?(intrebare optionala)
3.Care dintre cele 2 telefoane vi se pare mai bun?
Dupa ce ati ales care este mai bun, dati-mi detalii despre ce poti face pe el sau de ce va place asa de mult.

Fundita celui mai bun raspuns :3

2 răspunsuri:
| Vasy0105 a răspuns:

Este normal ca Note 3 este superior lui S3 din moment ce concurează cu s5.

| PaunEver explică (pentru Vasy0105):

Asta stiu, oricum multumesc de raspuns happy