| Laggosul73 a întrebat:

De curand mi-am cumparat o folie de sticla. Ieri am vazut ca am o zgarietura pe folie si vreau sa stiu daca se poate inlatura folia de sticla de pe ecranul telefonului.

Răspuns Câştigător
| Pisicuta28xd a răspuns:

Normal ca se poate inlatura folia de sticla de pe ecran.Eu cand am pus o folie de sticla pe ecranul telefonului, am vazut ca nu am pus-o drept asa ca am dat-o jos...Ca sa o dai jos..incearca cu ceva ascutit si subtire big grin BAFTA! FUNDITA?

1 răspuns:
| AFCGSM a răspuns:

Se poate inlatura cu usurinta. Ridici cu unghia incet, cu o miscare uniforma! Stergi dupa cu o carpa inmuiata in spirt sau alcool izopropilic!