| BlackEdition a întrebat:

Hei TPU, de curand mi am luat un telefon Samsung Galaxy J5 dual sim, si doua carduri de memorie: Card de memorie Kingston microSDHC 32GB clasa 10 + adaptor SD, mentionez ca le am pus pe amandoua in telefon si nu mi arata la stocare cardul, am incercat in 3 telefoane si nimic, trebuie formatat in pc?
Cei care ma pot ajuta, ajutati-ma, nu stiu ce sa fac.
Inca o intrebare, ce carduri este recomandat pt j5-ul dual sim?
Multumesc frumos!
Funda!

1 răspuns:
| Gabriel8373 a răspuns:

Nu e ceva anume recomandat trebuia sa merarga treubie sa fie o problema la carduri