| DianaDya00 a întrebat:

De curand telefonul nu imi mai citeste nici un card sim...Nu stiu ce are. Nu ca ar fi cartelele expirate sau eu stiu...Dar deloc nu vrea. Ma gandesc ca poate ar fi din cauza ca nu am mai pus cartelele sim in telefon de prin aprilie...Si habar n-am ce sa fac. Voi ce ziceti ca ar fi? Ar trebui sa il duc undeva sa mi-l faca? Ma streseaza chestia asta straight face Am citit undeva ca nu e de joaca si nu mai stiu eu ce si ar trebui sa imi schimb telefonul pentru ca s-a stricat. Ofer funda. Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Aha, deci cel mai probabil 'pinii' aia nu fac conexiunea. Un service GSM ti-l poate repara. E o operatie delicata, n-ai cum s-o faci singura acasa.

6 răspunsuri:
| Radeas1 a răspuns:

Nu are treabă cu timpul în care nu l-ai mai folosit. Dă și tu mai multe detalii, ce telefon ai?
Îți apare că nu ai semnal, că nu ai cartelă sau nu arată contactele?
Dă și tu mai multe detalii, ca să te putem ajuta.
Și încă o întrebare : E dual-sim?

| Scorpiel a răspuns:

Exista varianta sa fie cartela demagnetizata, eu spun sa incerci sa bagi alta cartela si sa vezi ce se intampla.

| DianaDya00 explică:

Scorpiel, am incercat cu 100 de cartele laughing Degeaba

| DianaDya00 explică:

Imi apare ''Nici un card sim''.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru DianaDya00):

Aha, deci cel mai probabil 'pinii' aia nu fac conexiunea. Un service GSM ti-l poate repara. E o operatie delicata, n-ai cum s-o faci singura acasa.

| DianaDya00 explică:

Niciun*

| DianaDya00 explică:

Multumesc MiTzuliK93