| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU, eu am 98 de puncte in Orange. Doresc sa-mi achizitionez un telefon cu punctele mele Orange cu tot cu o prelungire de contract. Pretul standard al telefonului este de 109 euro, iar cu prelungire contract imi afiseaza 0 euro (adica il pot achizitiona gratis). Este posibil? Este vorba de Samsung Galaxy Young.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, este posibil. Pretul exact il afli simuland o achizitie direct din contul online. Pentra asta, acceseaza contul online, sectiunea Thank You si alege telefonul dorit.
O zi buna,
Orange Helpers

| Soryn2244 a răspuns:

Viziteaza Orange shop iar prelungirea consta intr-un minus de 20 pana la 40 euro la prelungire asta la cosmote dar la Orange cred cai putin.sad

| PaintedGalaxy a răspuns:

Viziteaza un Orange Shop, acolo poti primi informatile necesare. Si da e gratis big grin