| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un Samsung galaxy a6 2018 si as fi curios daca stiti daca se va face update vreodată sa aiba si el funcția de always on display.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copilaș,de ce nu le scrii celor de la Samsung? De fapt se numeste feedback. Cauta aplicatia Samsung Members, da-le feedback si poate vor tine cont de opinia ta. Aplicatia o ai deja instalata in telefon. Degeaba intrebi aici pentru ca nimeni nu va raspunde. N-ai de unde stii proiectele de viitor ale Samsung Romania.

4 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Si mie mi se pare ciudat, am cautat pe net si ai dreptate, a6 2018 nu are functia AOD, daca un telefon din 2018 inca nu o are, ma indoiesc sa o mai implementeze in viitor. Ce sa zic, stai cu ochii pe forumurile de discutii, poate rezolva Samsung ceva.

| Dilibache a răspuns:

Peste ceva timp o sa aiba toate telefoanele Samsung funcția asta probabil eu am s9 si nu o folosesc ma rog bafta

| Xtreamber a răspuns:

Dacă are Android 8.0 și nu are încă funcția e probabil sa nu apăra
Ai căutat bine prin setări? S-ar putea sa o aibă deja

| anonim_4396 explică (pentru Xtreamber):

Pe Android 8.0 nu exista functia. Zic pentru ca folosesc telefon cu Android 8.0 si nu exista.