| DanaE19 a întrebat:

explicati-mi si mie va rog, care e treaba cu androidul pe tel? Eu am un Sony Ericsson xperia mini si nu merge sa intru sa-mi cumpar jocuri, aplicatii sau alte chestii..mereu incerc, am si cont pe google, wifi bun, degeaba insa..nu stiu ce arethinking daca stiti careva, nu ezitati sa ma lamuriti si pe minebig grin

3 răspunsuri:
| FReAkAzO1d a răspuns:

Pai ANDROID este un sistem de operare, cum este si WINDOWS, LINUangrype PC) sau BADA, ISO...sau altele pe telefon.
Deci Sony Ericssonul pe care il ai are un sistem de operare care nu suporta o gama mare de jocuri si aplicatii.

| aBunnyMind a răspuns:

Trebuie sa ai card bancar sa poti cumpara. Aplicatiile free le poti descarca fara probleme.

| DanaE19 explică (pentru aBunnyMind):

Pai nici alea free nu merg tocmai.