| zolushka a întrebat:

Ieri la mob mi-am pus regimul avionului..Si de doua zile nu pot sa sun pe nici-o persoana..Pliz ajutati-ma nu inteleg ce se intimpla!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoate modul avion, mare spanac

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

A dezactivat modul avion dar a ramas blocat mobu.laughing Probabil bruia masina de spalat de i-a trebuit modul avion. laughing Ia-m scris sa reseteze telefonul dar poate isi revine cautand din nou retele 3 G.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copie contactele in cardul sd, scoti cardul din telefon, apesi butonul off(ala de inchidere) si tasta volum +(adica tasta aia de dai mai tare sa auda) si cand apare ceva scris pe telefon, dai pe reset.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Butonul power off si voluul + in acelasi timp, tii apasat.

| MrLucas a răspuns:

Dezactiveaza-l!

| Scripcaru_Valeria_1996 a răspuns:

Daca este modelul iphone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 plus stiu cum trage din parte de jos a ecranului dezactiviaza modul avion poti si de la configurari cauta mod avion apsa pe el dezactiveaza de pe banda aia verde sper ca te-am ajutat dar ajuta-ma si tu pe mine cu asta am o problema telefonul meu este iphone 5s made in china din pacate i-am dat resetare si acum nu vrea sa se porneasca ma ajutati imi arata marul Apple ecran alb si restul nimic am fost cu el la reparetie dar 10.000 roni cam ma batea la buzunar ce as putea sa fac ma ajutati

| zolushka explică (pentru Scripcaru_Valeria_1996):

Hei mobul meu e Lenovo A369i..eu am dezactivat modul avion.dar totusi nu pot sa sun si nici mesaje nu pot trimite.

| zolushka explică:

Mobul :Lenovo A369i