| Catalina887 a întrebat:

Imi puteti spune niste telefoane bune(daca se poate si pretul)? Dau fundita! Va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| NoNameHelpYou a răspuns:

Depinde de ce telefon doresti, eu ti-as recomanda un SamsungGalaxy S2 care gasesti la pretul de 900-1100 lei, sau un LG Optimus 9, care se aseamana cu S2, sau un NokiaLumia800, depinde pretul si de cati bani ai u. eu ti-am zis niste modele destul de scumpe si noi big grin

7 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Uite un top 7, daca te intereseaza pretul unuia dai search pe google sau ma intrebi!

http://www.economica.net/......57230.html

| BezeaToxica a răspuns:

Salut! Depinde la 500 lei Samsung galaxy mini 2 la 700/800lei galaxy ace/ace plus

| Danciu821 a răspuns:

Nokia,iPhone 5, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II

| RewerDivli a răspuns:

Uite niste telefoane FOARTE BUNE, le recomand

http://stirileprotv.ro/......s-iii.html

| andreylupu07 a răspuns:

Nokia 3306laughing) esti sigur ca nu-l strici in 20 anirolling on the floor

| zuzualina a răspuns (pentru andreylupu07):

Esti prost!?! Nokia 1100 is the best laughing rolling on the floor

| Catalina887 explică (pentru andreylupu07):

Telefon dala sa-ti cumperi tu.