| Irinadarian a întrebat:

Hei TPU, in mall-uri exista cate un stand cu accesorii pentru telefoane, huse, etc. Credeti ca sunt scumpe husele, gen mai simple pentru j5 2017? Pana in 30 de lei macar?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Există. Vrei sa merg sa ti-l cumpar?

| sierra1 a răspuns:

"Credeti ca sunt scumpe husele,... pana in 30 de lei macar?"

dacă ai banii ăia, nu dacă nu-i ai, da

| Adry05 a răspuns:

Really?! laughing Logic că există așa ceva, is chiar mai multe
Nu poate nimeni aproxima un preț, diferă în funcție de mall, stand, model etc. Te duci acolo, te uiți care-țți place și întrebi prețu și aia e.

| sofisis a răspuns:

Cauta pe site ul https://www.7lei50.ro/
Gasesti huse la 7 lei 50, 15 lei etc.

| irina4219 a răspuns:

Cele simple sunt pana in 30 de lei la majoritatea standurilor.