| baime a întrebat:

M-am gandit sa imi iau un telefon nou dar nu stiu de care... Care sunt mai bune cele cu touchscreen sau cu tastatura qwerty? Eu nu folosesc internetul pe tel dar trimit in jur de 200 sms-uri zilnic... Va rog dati-mi exemple de telefoane. Si care credeti ca sunt mai bune. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Pai daca vrei pentru sms-uri ia-ti unu cu qwerty...de exemplu Nokia Asha...Nokia C3 Blackberry Samsung B5330 Galaxy Chat Nokia X2-01 Deep Grey

| COOLboY a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Chat B5330, are tastatura qwerty, dar este si cu touch-screen de 3", dar daca vrei sa ai o camera mai buna iti recomand BalckBerry Torch 9860.