| scx a întrebat:

Hei TPU... Mi-am cumparat un Samsung Galaxy S2 de ceva timp si dupa vreo luna imi pierde din semnal dupa acea se blocheaza si se inchide...si cand face asta pierde foarte multa baterie ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

E Samsung frate.e normal sa fie de slaba calitate

| Balotelli2000 a răspuns:

Il ai in garantie.Du-te si intreaba de ce se intampla asa ceva.Sa il repare si sa iti explice de ce facea asahappyFunda?

| RachelWth a răspuns:

thinking Nu am patit, si mie mi se blocheaza(si eu am S2) dar il repornesc si dupa merge. Cateodata isi pierde semnalul si la mine, dar isi revine. Daca face asta in mod repetat, du-l la service.