| AndradaMcn a întrebat:

Hei, TPU. Mi.am luat de curand Allview A4You si nu stiu cum pot sa trimit altei persoane muzica prin Bluetooth. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pui melodia sa cante, apoi dai pe "butonul liminat" cu trei linii, si apoi dai partajare prin bluetooth.

| MskDesign a răspuns:

In primul rand, trebuie sa faci vizibil Bluetooth-ul pentru dispozitive necunoscute(din setari).Tii apasat pe fisier pana iti apare trimitere prin... si o sa ai mai multe optiuni printre care si cea cautata de tine.Nu la toate telefonele este la fel, dar mai mult sau mai putin cam asta este procedura.

| Laszlo_Vasile_1997 a răspuns:

Ai incercat sa ti apasat pe melodie?