| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, mi-am reincarcat telefonul cu minute de pe telefonul tatalui meu el e pe abonament si am sunat la 200..si nu am primit mesaul de confirmare pe telefonul lui sau cred ca am sters mesajele si in timpul acela le-am primit si nu am observat si le-am sters..si acum tot incerc sa sun la 200 si imi zice ca nu pot efectua nimica ca trebuie sa astept mesajul de confirmare. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pai asteapta mesajul de confirmare, dureaza ceva timp[uneori]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce retea esti? Nu imi este cunoscut acest 200.