| AlexandraAlexuta a întrebat:

Mi-am spart ecranul de la Samsung Galaxy Grand Neo Plus in colțul din dreapta sus. Telefonul mergea perfect, asa ca nu am acordat mare atentie celor doua linii din colt. L-am mai scăpat o data, si s-a spart aproape jumatate din partea de jos a ecranului. De atunci touchscreen-ul nu a mai mers foarte bine, iar cand deschideam tastatura unele litere nu mai mergeau. L-am scăpat încă o data si au cazut mici bucați din ecran. Acum telefonul face ce vrea, cand vrea. Nu îmi face mereu figuri dar este enervant. Ce as putea face? Trebuie schimbat si touchscreen-ul? Cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Da trebuie sa il schimbi. daca este original. undeva la 300 roni. dar nu stiu sigur asta.