| pikaღ a întrebat:

nu imi merge netu pe telefon, adica am trimis mesaj gol la 9691 dar nu a mers, asa ca am bagat cartela in alt teefon si la fel s-a intamplat scrie:serviciul web'n'walk nu poate fi confiogurat automat pe telefonul tau. crying

1 răspuns:
| banglados a răspuns:

Ce telefon ai? Si mie mi s-a intamplat asta pe telefonul meu nu pot trimite mesaje goale si m-am dus la cosmote si mi la configurat manual si imi merge netul acum.(sper ca vorbesti de cartela frog).