| Ciprian363636 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg intre Samsung Galaxy A5(2017) si Huawei P10 Lite. Un sfat ar fi binevenit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric A5. Huawei, pentru mine, personal nu reprezintă decât o tentativa la ceva ce se numește smartphone. Am văzut la cineva cum s-a blocat in momentul in care voia sa Ip deblocheze ca sa sune pe cineva, a așteptat 10-12 secunde sa se deblocheze singur, in condiția in care avea 2-3 săptămâni de când era cumpărat. Gândește in felul următor: Experiența contează in orice meserie și in orice fel in lumea asta. Ce experiența are Samsung și ce experiența are Huawei? Sincer sa discutam. Câte erori au corectat de-a lungul timpului Samsung in categoria smartphone și câte a corectat Huawei care e o apariție recenta. Eu personal folosesc iPhone din 2013, dar dacă ar fi ca iPhone sa nu mai existe, preferatul meu ar fi Samsung, indiferent de model, doar sa fie smartphone. Succes și sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| marimarya a răspuns:

Http://bit.ly/2th5GM8 il recomand cu drag

| thisisancaaaq a răspuns:

Părerea mea e A5 şi am şi eu tot a5 2017 functionează foarte bine şi e rezistent la apă.