| RebbeSKhon a întrebat:

Pentru cei cu sistem android pe telefon... Mi-am facut un cont de gmail pe telefon, si galeria mea foto e 'legata' de o alta aplicatie de fotografii data de sistem, care imi face "Auto Backup-uri" la toate pozele din telefon si le stocheaza intr-un album, si nu pot sa le sterg. Am incercat sa sterg conutul de gmail, le-am cautat pe calculator din telefon (am folosit cablul) si nu sunt de gasit. Cum sa imi sterg pozele cu Auto Backup din telefon?

2 răspunsuri:
| GHIBZ a răspuns:

Este simplu, si mie mi sa-n tâmplat. Bifezi fotografiile pe care vrei sa le ștergi din acea aplicație legata de galerie, si undeva sus in dreapta apar 3 puncte puse vertical, si dai pe ele si dai Stergere, foarte simpluwinking