| FleshUl a întrebat:

Pot sa omi instalez ios 8 pe un LG L70 si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca il Root-eaza, ii merge orice sistem de operare, pentru ca eu am avut un Galaxy S, l-am Root-at si dupa ce l-am Root-at, i-am bagat si Android 4.4 si Windows Phone 7 si mergeau amandaoua la fel de bine, dar nu i-am pus IOS, nu pentru ca nu mergea, ci pentru ca nu imi place.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate instala iOS pe LG L70!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ios e doar pentru Iphone, poti doar sa bagi o versiune mai noua de android sau ceva de genul.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este doar pentru Iphone. Daca telefonul este Root-at, poti sa bagi orice sistem de operare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Nu, iti spun eu ca nu merge, singurul telefon cu mai multe sisteme de operare este HTC hd 2, dar nici la acela nu merge bagat IOS.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Hai frate nu mai pacali omul.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-ai patit, " frate "? Eu nu pacalesc pe nimeni, pentru ca daca l-as pacalai pe el, as pacali pe toti, si nimeni nu mi-ar mai da funde s-au mi-ar multumi, pentru ca eu vorbesc din experienta mea personala, tu crezi ca daca voiam sa il pacalesc, scriam asa de mult? Ii spuneam doua cuvinte la vrajeala si gata. La alti utilizatori am raspunsuri de cate 30 de randuri. Toate indicatiile pe care le dau, au fost testate de mine pe zeci de modele de telefoane. Nu mai vorbi in necunostinta de cauza.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca il Root-eaza, ii merge orice sistem de operare, pentru ca eu am avut un Galaxy S, l-am Root-at si dupa ce l-am Root-at, i-am bagat si Android 4.4 si Windows Phone 7 si mergeau amandaoua la fel de bine, dar nu i-am pus IOS, nu pentru ca nu mergea, ci pentru ca nu imi place.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Poti, dar ai sanse foarte mari sa il strici, dar trebuie sa il Root-ezi si iti trebuiesc mai multe aplicatii sa il instalezi si mai trebuie ca OS-ul sa fie stabil si sa nu aiba virusi, pentru ca daca are virusi, nu cred ca mai ai sanse sa il repari.

| FleshUl explică:

Mai dar windows phone 8 pot sa-l bag?