| Bucur_Petru_Dorin_1998 a întrebat:

Stie careva o aplicatie pentru iOS, cu care sa editez pozele, sa le fac gen : daca dati un search pe Google IMAGE, poze swag. Efecte de genul. (in afara de instagram)
Si o aplicatie cu care sa inlocuiesc fundalul din spatele meu si sa raman doar eu in poza, sa fie negru in spate. OFER FUNDA!

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Eu folosesc foarte mult Hyperlapse (by Instagram). Instaleaz-o si daca nu iti place, sterge-o. Doar instaleaz-o sa vezi cat de misto e!