| George_Rosu_1999 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva daca imi agiornez Nokia lumia 520 mi se sterg jocurile, numerele sau alte chesti?

Răspuns Câştigător
| Ionut_Smecherasul_1993 a răspuns:

Nu deoare ce nu il resetezi doar ii dai update
sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Daca... ce?

| Seby90 a răspuns:

Ce **** inseamna a agiorna?

| Seby90 a răspuns:

Acum am cautat pe google, ne cacam pe noi, nu mai stim romana, o dam pe italiana, futu-mas.

| George_Rosu_1999 explică:

Seby90... Asa scrie acolo asa am zis... Nu stiam că-i in italian s-au în română! laughing))))

| Alexandra_Alexa_1993 a răspuns:

Da... am si eu Nokia lumia si inainte de a'mi agiorna telefonul trebuie sa imi scriu undeva numerele de telefon si chestiile mai importante.
Jocurile si alte app le poti descarca fara probleme.
Numerele de telefon sunt cele mai importante.
Cand iti agiornezi un telefon se sterge tot.
E ca si cum ai avea un telefon nou!

| Ionut_Smecherasul_1993 a răspuns:

Nu pentru ca sa le stergi trebuie sai dai resetare la datele din fabrica (resetare totala)sau dezinstalezi cate 1