| Tampilic_Timy_1993 a întrebat:

Stie cineva o aplicaţie pentru android care face poza ecranului? Unele se mai numesc screen shoot, dar nu merg la mine, nu stiu de ce...
Funda :*

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Screenshoturile se pot face prin diverse combinatii din butoanele hardware. Ex: Galaxy Note - Home si Power.

| cristimihailov a răspuns:

Screenshoturile se pot face prin diverse combinatii din butoanele hardware. Ex: Galaxy Note - Home si Power.

Trebuie sa citesti un pic pe net cum se fac pentru tipul tau de telefon

Răspuns utilizator avertizat