| xRebecaaa a întrebat:

Hei, TPU.
Stiti ca la unii care sunt pe facebook de pe telefon, le apar diferit emoticoanele. dar mie nu-mi apare :-s De ce?
Si am descarcata aplicatia de pe google play, si e activata.
De ce imi apar normal emoticoanele? Si nu diferit?

Dau FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| KimHyeSeok a răspuns:

Ai altfel de telefon, poate nu ai android sau poate ei nu au! :] Aplicatia Google Play nu prea ajuta la emoticoane;-? Sper ca te-am ajutat sau daca nu descarca de pe net[ Magazin Play sau Google] Emoticons free. :* Sper fundita.

| xRebecaaa explică (pentru KimHyeSeok):

Am Samsung Galaxy Ace. Am android! happy
Si nu numai celor care au Iphone le apar diferit emoticoanele, si altora care au galaxy sau BlackBerry thinking