| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un site de unde pot descarca aplicatii pentru telefon pe pc si apoi sa le trimit in telefon?

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru spy99):

Eu nu am sistem android, am smartphone si momentan nu am mb pe telefon. mobile9 am o problema cu antivirusul si imi este interzis sa umblu pe le... :\

| Smeckerul_Dan_1998 a răspuns:

Mobile 9 e un site plin de aplicatii iti pui modelul telefonului tau acolo si apoi dai sa caute la java cred... dar nu toate aplicatiile o sa-ti mearga. Unele nu sunt bune.