| Jem65 a întrebat:

Sunt putin nedumerit.Seria One Plus nu este produsa de catre HTC?
Va rog lamuriti-ma!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

OnePlus este detinut de catre Oppo(un urias producator de telefoane mobile pe piata Asiei)
Nu are nicio legatura cu HTC
Apoi OnePlus nu mai este de mult ceea ce a fost, cand s-au lansat au pornit cu promisiunea ca vor produce telefoane de buget, iar acum telefoanele lor au ajuns la +600$.Produsele lor sunt de calitate(mai bine spus doar telefoanele,acestia produc casti,cabluri usb, etc...iar acum cativa ani a fost o problema cu cablurile usb ce prajeau telefoanele, mai putin cele produse de ei), dar nu stiu daca as cumpara de la ei datorita faptului ca nu mai sunt ceea ce au promis, personal m-as uita catre S9+/Note 9 pe care le gasesti la un pret competitiv in momentul acesta

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Sunt doua companii diferite.