| steff30 a întrebat:

Hei TPU,telefonul meu ma tot corecteaza cand scriu, cum pot dezactiva aceasta chestie?

3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Pe steluta parca sau din optiuni scoti corectarea automata. pana mea nu stiu

| BOne_Darius_1971 a răspuns:

Daca ai tastatura TouchPal pune sa scrii un mesaj sau ceva si in stanga jos e o carte cu un A pe ea daca e albastra te corecteaza si daca e alba nu te corecteaza.Si daca ai altfel de tastatura dai Setari - Setari locale si text - alegi numele tastaturii ex: Tastatura Android - si debifezi afisare sugestii. Sper ca te-am ajutat

| steff30 explică (pentru BOne_Darius_1971):

L-am facut pana la urma laughing) oricum merci