| Caragata_Silvia_1998 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine in legatura cu ceva! Vreau sa-mi achizitionez un telefon nou dar nu stiu ce sa aleg! Samsung Galaxy A5 sau Samsung Galaxy A3? Ce sa aleg? Dau funda celui care imi prezinta o descriere subiectiva a celeor doua telefoane! Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A5-ul pentru c are camera i memoria ram mai mare.