| anonim_4396 a întrebat:

happy Va rog sa imi raspundeti repede la aceasta intrebare: Am un telefon Vodafone Smart II. Eu folosesc netul numai cand am Wireless chiar daca am 360 MB pentru internet. Din greseala am activat datele mobile, insa nu am intrat deloc pe internet cat acestea erau activate. Intrebarea e: Imi ia din MB sau kB daca nu intru pe internet, chiar daca am datele mobile activate?
Va rog sa imi raspundeti repede.
P.S: Datele mobile nu au fost activate decat intre 1-3 ore. Nu stiu sigur.
Dau funda la cel mai bun raspuns! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| annna69 a răspuns:

Nu happy

3 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

Depinde, daca ai activate optiunea sa ti se updateze tot automat atunci da. Altfel nu e nici un pericol.

| BlueskySAMP a răspuns:

Iti ia in gb.

| annna69 a răspuns (pentru BlueskySAMP):

Daca nu a deschis internetul nu e nicio sansa, e ca si cum tu consumi curent fara sa deschizi calculatorul