| CohanIrina a întrebat:

Vineri merg cu parintii sa-mi iau telefon nou, insa nu ma pot decide intre iphone 4s sau Samsung galaxy s3. Pe care mi l-ati recomanda? Multumesc!

10 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Samsung

| WarriorInReserve a răspuns:

Ia-ţi mă un telefon calumea şi lasă glumele alea.

| СчаСтлИваЯ a răspuns:

Samsung galaxy s3 deoarece este foarte bun si daca stai pe net are o viteza foarte tare

| Suiram06 a răspuns:

Iphone toata ziua... am lucrat si cu S3 si cu iphone 4s. o sa vezi diferenta cand incepi sa le umpli pe ambele cu aplicatii si apoi android-ul da rateuri. IOS ruleaza impecabil si nu e de mirare incat e facut doar pentru Apple, iar androidul ruleaza pe sute de feluri si marci de aparate...

| TheFreak9 a răspuns:

Iti recomand iPhone-ul, chiar daca s3-ul are mai multe chestii smechere, iPhone-ul e mult mai stabil si rapid.

| Alecs2014 a răspuns:

Hei. Eu mi-am cumparat un S3 in August (relativ cand a aparut) si sunt foarte multumit de el deoarece viteza este foarte buna, pozele sunt clare, suporta multe aplicatii (are memorie mare). Iphonul este doar o fita de la o vreme incoace chiar daca este surclasat de Samsung!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Galaxy S3 in primul rand pentru ca are android (cel mai bun sistem de operare dupa parerea mea)
Iphon4s Are IOS ceea ce face vreo 60% din android... nu prea poti face prea multe cu el
Eo as zice S3, dar faci cum vrei

| BetivanuLHaios a răspuns:

Incearca un HTC One;]

| r3dscorpion a răspuns:

Daca vrei viteza iti recomand s3.
daca vrei stabilitate atunci ia-ti 4s

| SkilzZyo a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy s3 deoarece ip 4s, nu are prea multe aplicati misto happy