| patrik986 a întrebat:

Vreau sa achizitionez acest telefon http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_681619.html?wid=1 1 in urmatoarele saptamani si vreau o opinie despre el, gasesc altul mai bun ca el la banii astia?(am un cupon de 30 de dolari la el), si mai mult ma atras si design-ul ei.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Da, este mult mai bun decat cel mentionat de tine prima data

6 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

O să se strice repede, e ceva chizenărie over priced. Mai bine cumperi un Microsoft Lumia 550, costă 490 de lei la eMAG.

| patrik986 explică (pentru ElSueno):

Mi-am luat pana la urma Huawei P8 Lite...este ok?

| patrik986 explică (pentru ElSueno):

Apropo lucreaza curierii maine?laughing

| ElSueno a răspuns (pentru patrik986):

Stiu doar de Fan Courier ca nu lucreaza maine, dar de Nemo Express si restul n-am idee.

| patrik986 explică (pentru ElSueno):

Mda...nu lucreaza au liber..eh sper ca il primesc saptamana asta.

| RAY a răspuns (pentru patrik986):

Da este bun

| ElSueno a răspuns (pentru patrik986):

Da, este mult mai bun decat cel mentionat de tine prima data