| deniz2154 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi cumpar un telefon bun, dar mai ieftin ce ziceti de telefoanele umi rome x. Pareri?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e cel mai bun telefon sub 500 de lei.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Daca vrei performanta poti merge pe un Lenovo K3 note.

| Birsan_Ana-Maria_1966 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Core Prime, e bun, are memorie destul de buna, de exemplu eu am pe el 14 aplicatii. Are camera pe ambele parti,are sonorul foarte bun,si tu poti sa iti schimbi sonorul in timpul convorbirii, soneria si volumul acesteia, notificari etc, iar in timpul convorbirii poti activa volumul suplimentar daca vrei sa se auda mai tare. Eu l-am luat de la Vodafone(api l-am schimbat in Orange, deci il poti schimba in orice retea vrei) doar cu 580 de lei. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Andreeasrvbbb a răspuns:

Poti sa.ti iei un Nexus 5x sau un LG g4.Stiu sunt cam scumpe(pana in 20 mil)dar am auzit numai lucruri bune despre ele.Chiar si Samsung galaxy j5(2016),Samsung galaxy grand neo, HTC one m8, Sony xperia z3, iphone 5s.