| Violetuta a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung galaxy fresh s7392.E bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DKSLJBBBM/

Daca vrei sa-l iei pentru jocuri, vad ca are android 4.1 deci e bun.
Bine e bun ca smartphone, totusi are camera de 3. dar merge :)

| AnimatedSignature a răspuns (pentru StalkerSoul):

La jocuri nu conteaza androidul, conteaza procesorul.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru StalkerSoul):

Mai pune 20 lei și ia-ți Vodafone Smart 4.
Compară specificațiile.

| StalkerSoul a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Serios?
Joaca tu un joc nou aparut, care cere android 4.1 sau mai mare. pe un telefon cu android de 2.1, sa zic happy

| AnimatedSignature a răspuns (pentru StalkerSoul):

Eu am android 4.4 rolling on the floor
Și am jucat Geometry Dash (destul de nou) cu android 2.3.6

| StalkerSoul a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Bai baiatule, tu nu intelegi ce zic eu?
Nu stau sa caut pe net ce android cere jocul tau.
Eu ti-am zis ca, conteaza androidul in special pentru jocuri, dar si pentru unele aplicatii, e problema ta daca nu vrei sa intelegi, nu stau aici sa ma contrazic cu tine, daca nu-ti intra ceva in cap, te las cu parerea ta prostesca, sa ai o noapte frumoasahappy.

| Mihai1810 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Ia tu un telefon cu procesor de 600 mhz cu android 4.4 si joaca-te asphalt 8, poate merge

| StalkerSoul a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu am negat faptul ca, nu conteaza procesorul dar si androidul conteaza si inca cat.happy

| Mihai1810 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Mai mult procesorul pentru ca am avut android 4.3 siprocesor single core 1ghz si mergea asphalt 7 in lag acum am procesor dual core 1ghz si android 4.1 si merge asphalt 7 fara lag

| StalkerSoul a răspuns (pentru Mihai1810):

Fiecare cu parerea lui, o seara faina!

| Mihai1810 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Cam asa, o seara faina

| AnimatedSignature a răspuns (pentru StalkerSoul):

Ok, fiecare cu opinia lui.
Noapte frumoasă.

13 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Pentru ce vrei sa-l iei?

| FkThRz a răspuns:

La aproximativ acelasi pret, poti sa cumperi un Samsung Galaxy S DUOS. E genial telefonul. Duce foarte mult spre Galaxy S3 Mini. Eu il folosesc in momentul actual si sunt multumit de el.happy