| AdyBoy a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi iau o boxa portabila pentru Samsung galaxy S3, dar toate modelele pe care le-am incercat pana acum au avut volumul foarte mic. aproape ca cel al telefonului (in schimb mergeau bine pentru iPhone ).
Stiti vreo boxa care sa mearga?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand achizitionare boxei Divoom iTour-Rock, si ca detinator al acestei boxe portabile, pot sa-ti zic ca volumul este foarte mare, vine cu un amplificator, iar bateria daca-ti vine sa crezi, am scos o autonomie de 6 ore cu volumul la maxim cu ea si sa nu crezi ca se aude incet sau e o chinezarie ieftina.

Bft!

| AdyBoy explică (pentru Jipa95):

Mersi!
Esti sigur ca e compatibil cu S3? Eu am gasit pe niste site-uri ca este pentru iPhone, iPad, iPod.

| Jipa95 a răspuns (pentru AdyBoy):

Pentru orice tip de telefoane, laptop-uri, tablete, etc. Ia-o cu increderewinking

3 răspunsuri:
| AdyBoy explică:

Mersi, dar cred ca e gresit link-ul, pentru ca imi da mesajul: "Oops!
We were unable to find what you were looking for."
Ai putea te rog sa-mi mai trimiti link-ul?