| Alexandra_Ale_1995 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Iphone 5 la mana a doua si as vrea sa imi raspundeti la cateva intrebarithinking
1.Memoria de 16GB este destul de buna, adica incap aplicatii,jocuri, poze etc? Pentru ca nu stiu daca gasesc cu 32GB.
2.La ce iti foloseste jailbreaku', merita? Telefonul merge si fara el instalat?
3.Din moment ce eu o sa imi pun IOS 7 o sa am ocazia sa imi creez un nou pe App Store, nu?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Depinde de joc desigur, dar vei avea multe, muzica numai vb enorm de mult mii de piese, zeci de mii, poze multe. totul depinde de dimensiunea lor in orice caz pentru un user obisnuit e fb 16 gb
2 http://ro.wikipedia.org/wiki/Jailbreak_%28iOS%29
3 normal ca da te inregistrezi pe un nou cont asta daca nu e deja inregistrat cu acel cod, asta nu stiu sigur