| TeDrqq a întrebat:

Vreau sa imi raspunda la intrebare doar cei care au patit asta sau stiu cum sa o rezolve!

-Am un abonament la digi ( digi mobil optim nelimitat ) luna trecuta l-am facut, si pe la sfarsitul lunii am primit un mesaj cum ca am terminat cei 5GB de internet la viteza maxima si ca pana la inceputul lunii noiembrie voi avea viteza mai mica, problema este ca suntme in 1noimebrie si mie inca nu mi-au dat drumu la net... minutele s-au resetat la cost control imi apare 0 minute vorbite si 0 euro cost suplimentar insa internetul este tot la 5200 MB consumati... CE SA FAC?! trebuie sa fac eu ceva sau sa sun la ei?

ASTEPT RASPUNS, OFER FUNDA!

:*

1 răspuns:
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Este doar o chestiune de timp, asteapta 1-2 zile si o sa-ti revina mb-tii happy