| Bizzle a întrebat:

Vreau sa imi resetez telefonul pentru ca se misca ingrozitor de greu si nu mai suport, stiu ca se sterge tot din el,dar totusi exista vreo posibilitate sa pastrez anumite smsuri si o aplicatie? Chiar nu vreau sa le pierd, adica nici nu vreau sa resetez telefonul dar ma enerveaza si nu am alta optiune..Deci daca stiti vreo posibilitate..astept happy!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Cu aplicația asta poți salva agenda, apelurile și sms-urile pe net, pentru ca apoi să le restaurezi, dar aplicațiile nu le poți salva.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iobit.mobilecare

2 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu iti sugerez sa mergi la un operator de telefonie mobila, sau la cineva care se pricepe la telefoane.
Daca se poate, a rezolva sigur.
Peace!

| DJsonic a răspuns:

Fai un Backup